Mis uudist?

1718999076_Head_2024_aasta_lopetajad_Tuult_teile_tiibadesse Pidulik aktus leidis aset 20.juunil Vaida kooli spordisaalis.

Meil on suur rõõm, et taaskord on saanud meie järgmistest Vaida kooli 9.klassi õpilastest värsked, energilised ja elurõõmsad vilistlased.

Tähistasime seda tähtsat sündmust koos koolipere ja lõpetajate lähedastega neljapäeval, 20. juunil piduliku aktusega Vaida Põhikooli spordisaalis.

Aktus algas kell 16.00, millele järgnes õnnitlemine fuajees ning pildistamine kooli õuealal. Pärast fotosessiooni olid õpetajad jt kooli töötajad, lõpetajad ja lapsevanemad oodatud söögisaali tseremoniaalsele viimasele koosviibimisele.

Suured tänud kõigile, kes andsid oma panuse aktuse korraldamisel!

Täname väga õpilasi Darina Maslova ja Marinel Sarik (lillede üleandmine), Regor Kadakas ja Sander Jürimets (helitehnikud), 8.klassi õpilased ja muusikaõpetaja Külli Orehhova (saalide, fuajee valmis sättimine ja dekoreerimine), muusikaõp. Külli Orehhova juhendamisel 9.klassi õpilasi Emma Raudkepp ja Gerden Haavisto  (kõne ja muusikalised etteasted), 9.klassi õpilasi Keiti Lepp ja Ksenija Lorvi (aktusel sõnavõtt) ning 9.klassi klassijuhatajat Krista-Mari Saagpakk, kes oli aktuse korraldamise juures abiks ja toeks!

Head värsked põhikooli lõpetanud õpilased! Soovime teile koolipere poolt kõike paremat, õigeid valikuid, julget pealehakkamist ja ikka kuhjaga õnne, edu edaspidistes ettevõtmistes!

Tuult tiibadesse ja kõrget lendu!

FOTOD: Natalie Jomm

*Terve fotoalbumi 9.klassi pidulikust sündmusest leiad SIIT

NB! Palume kindlasti fotode jagamisel/postitamisel ära märkida autori nimi: Natalie Jomm.

MeEgo CMS v5.3 © by MTÜ Kollane Maasikas 2004-2016 in 0.037 sek